my site

Niech moc Przodków będzie z Tobą

W Polsce pamięć o przodkach jest naprawdę żywa. Na początku listopada nasz kraj rozświetlają miliony zniczy zapalanych na grobach bliskich osób. I to czas kiedy naturalnie zaczynamy wspominać tych, od których pochodzimy. Konkretnych osób nie ma już na świecie, ale te korzenie mogą być żywe i mogą nas karmić. 

Zapraszam na warsztat, w trakcie którego poszukamy dostępu do wsparcia, które płynie od przodków. Czy tego chcemy czy nie i tak jesteśmy z nimi w nieustającym kontakcie. Dzieje się to na poziomie fizycznym, bo przecież nasze geny pochodzą wprost od nich. Na poziomie psychologicznym dziedziczymy przekazywane z pokolenia na pokolenie konkretne wzorce zachowań. A w zależności od naszego światopoglądu znajdziemy też wytłumaczenie na poziomie duchowym: od świętych obcowania, poprzez słowiańskie Dziady aż po jungowską nieświadomość zbiorową. 

Z użyciem narzędzi psychologii zorientowanej na proces przyjrzymy się historiom naszych przodków i poszukamy tego, jak teraz wpływają na nasze życie. Zajmiemy się trudnościami, które po nich dziedziczymy, ale również pozytywnym dziedzictwem. Wszystko po to by świadomie i harmonijnie czerpać z zasobów, które od nich płyną. Praca z poprzednimi pokoleniami da nam również perspektywę większą niż nasze "małe ja". Zazwyczaj nasza uwaga skupia się na codziennych zewnętrznych problemach, czy przeżywaniu wewnętrznych trudności. Rozszerzenie tej perspektywy i zobaczenie tego co nam się przydarza w dużo szerszym kontekście diametralnie zmienia postrzeganie tych problemów. 

Miejsce: Ośrodek "Do Źródła" ul. Św. Kingi 5/1

Czas: 4.11.2018 godz. 10.00-18.00 (z przerwą na obiad) 

Cena: 130 zł 

Zapisy i informacje: psychoterapia@mateuszostrowski.pl lub +48 661 412 420 

Superwizja: Clare Hill