my site

Strona główna


 1. Mateusz Ostrowski

  PSYCHOTERAPIA


  Next Slide

 2. Psychoterapia

   

  "Najdłuższą podróż, jaką mamy do odbycia, to podróż z głowy do serca. Aby naprawdę służyć ludziom, musimy też odbyć podróż powrotna - z serca do głowy, aby nasze myśli , słowa i czyny stały się lekarstwem dla innych."
   
  Don Oscar Miro-Quesada w "Dawna mądrość na nowe czasy"

  Na tej drodze spotkasz różne wydarzenia, które na pierwszy rzut oka wydają się przeszkodami: kłopoty w relacjach, kłótnie, konflikty, samotność, problemy z pracą, czy z pieniędzmi. Do tego jeszcze choroby i uciążliwe symptomy fizyczne, jak również wewnętrzne konflikty i rozterki.

  Dzięki psychoterapii możesz nie tylko szukać sposobu poradzenia sobie z tymi trudnościami, ale również spojrzeć na nie jak na drogowskazy stojące przy drodze z głowy do serca. Odkrywać znaczenia stojące za najróżniejszymi wydarzeniami, rozwiązywać związane z nimi wewnętrzne konflikty, i dzięki temu podążać swoją życiową ścieżką.

   

 3. image

  Warsztaty
   

  Podróż do własnego wnętrza nie musi być samotna. Nie musi nawet ograniczać się do pomocy terapeuty, bo można ją przecież robić w grupie. Zachęcam do udziału w tematycznych warsztatach rozwoju osobistego. Wraz z innymi uczestnikami możesz zwiększać świadomość w obszarze, którego dotyczą zajęcia, lepiej poznawać siebie i swoje zasoby, jak również uczyć się radzić z ograniczającymi Cię schematami. Obecność ludzi, którzy mają inne doświadczenia, odkrywają inne rzeczy, wyciągają inne wnioski wzbogaca również Ciebie. Poza tym często jest tak, że niektóre rzeczy łatwiej i szybciej wydarzają się w obecności grupy. Korzyścią może być również rozwój umiejętności funkcjonowania w grupie. Listę prowadzonych przeze mnie warsztatów, które odbędą się w najbliższym czasie znajdziesz

  TUTAJ